Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

kolczyki nausznice srebrne, znacie sklep ?

kolczyki nausznice srebrne, znacie sklep ?

Prowadzę sklep z biżuterią. Jednak ostatnio myślę nad wprowadzeniem innych wzorów, niż miałam dotychczas. Interesują mnie kolczyki srebro. Czy wiecie może, gdzie przez internet mogę zamówić kolczyki w hurtowych ilościach?

Fanatyk

Posty: 1

 
Wydaje mi się, żę kolczyki srebrne kupisz przez internet. Musisz tylko znaleźć odpowiedni sklep. Ja niestety nie polecę Ci nic konkretnego, ponieważ również szukam takiego sklepu.

Hymnny4

Posty: 4

 
Kolczyki srebrne online znajdziesz w wielu różnych sklepach. Jednak ja zamawiam z tej strony https://hurt.falana.pl/kolczyki-srebrne-nausznice-k1985-1-5-g-p-3788.html. Mają bardzo duży wybór, a poza tym można kupować w ilościach detalicznych, jak i hurtowych.

alklu7

Posty: 5

 
Hurtownia biżuterii zazwyczaj potrzebuje rejestracji, aby zbadać ceny danych produktów. Jednakże taką sprawę da się bardzo szybko załatwić, wystarczy kontakt telefoniczny lub mailowy do tej firmy.

wieśka44

Posty: 8

 
Może należałoby zakupić kolczyki nausznice srebro przez internet. W sklepach online zawsze można trafić na fajne promocje lub wyprzedaże.

Michaś

Posty: 3

 
Kolczyki srebro bardzo mi się podobają. Znalazłam jedną stronę, gdzie można zamawiać ilości hurtowe i detaliczne. Jak będziesz chciała to prześlę Ci linka.

Bankowy

Posty: 24

 
Przez internet znajdź sklep z biżuterią srebrną. Ja nigdy nie zamawiałam takich produktów, jednak byłabym zainteresowana taką ofertą.

Fanatyk

Posty: 19

 
Srebro jest dobrym dodatkiem do każdej stylizacji. Ja noszę cały czas kolczyki i naszyjnik srebrny. Zawsze wybieram takie delikatne kolczyki, jednak w moim zestawie brakuje czegoś szalonego.

ciumar1

Posty: 7

 
Sklep z biżuterią srebrną pomoże Ci wybrać idealny prezent dla przyjaciółki. Ja również kupowałam kolczyki srebrne na urodziny. Jest to prezent taki uniwersalny, jednak musisz wiedzieć, które najniezwyklej się podobają Twojej koleżance.

Komuka

Posty: 3

 
Sklep z biżuterią srebrną pomoże Ci wybrać idealny prezent dla przyjaciółki. Ja również kupowałam kolczyki srebrne na urodziny. Jest to prezent taki uniwersalny, jednak musisz wiedzieć, jakie najbardziej się podobają Twojej koleżance.

Fanatyk

Posty: 4