Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Czy kupuje ktoś gres online ?

Czy kupuje ktoś gres online ?

Poszukuję sklepów internetowych, jakie trudnią się sprzedażą mozaiki. Może ceny nie zbiją mnie z nóg. Dokładnie chodzi mi o mozaikę kokosową. Jak coś znacie, z góry bardzo dziękuję.

Wariat

Posty: 18

 
Takie wrażenie, jakie robi mozaika na ścianach, jeszcze dobrze zaprojektowana nie jest w stanie nic przebić. Myślałem o tym, zastawiam się czy byłbym w stanie położyć ja sam, żeby zaoszczędzić na glazurniku.

Polaczek90

Posty: 19

 
Akurat jest tak, iż staram się dbać o swoją podłogę w kuchni, jak tylko się da. Tyle, iż nie zawsze mi to wychodzi. Mam niskiej klasy płytki i też poszukuję lepszego rozwiązania. Poszperałam w tym sklepie i być może wybiorę podłogę bambusową, nie chłonie wody.

TomekK

Posty: 15

 
Przypadkiem wpadłam na ten sklep. Bardzo spodobały mi się podłogi. Fajny system montażu. Pewnie idzie sprawnie, bez większego brudu. Ceny całkiem do rzeczy, być może skuszę się na zmianę w salonie. Mają duży i oryginalny wybór.

Klarka34

Posty: 20

 
Do kuchni polecam gres matowy. Szybko i łatwo się go czyści, wybraliśmy ciemniejszy kolor i duży format płytek. Gres jest twardy, dlatego obecnie to najlepszy pomysł, żeby zrobić remont raz a porządnie na lata. Z kasą trzeba się liczyć, no ale wydasz na taki materiał to masz chociaż pewność, że przez wiele lat podłoga będzie się trzymać.

protlum34

Posty: 25

 
Jak się dobrze przyłożysz i wcześniej dokładnie poczytasz o kładzeniu mozaiki to ją położysz idealnie. Sam nie wiedziałem o tym nic, z musu postarałem się i teraz ściana w kuchni jest moją chlubą. Pomysłów jest nieskończenie wiele. Żeby go nie schrzanić, nie jest trudno, a w necie znajdziesz tego sporo.

tuba34

Posty: 29

 
W tym sklepie kupowałem mozaikę do własnej łazienki http://www.lu-go.pl. Sam naturalnie jej nie kładłem, ale fachowiec ocenił, że ich jakość jest wysoka, dlatego polecam, cena dobra.

Marioleczka

Posty: 17

 
Do kuchni polecam gres matowy. Prędko i prosto się go czyści, wybraliśmy ciemniejszy barwa i ogromny format płytek. Gres jest twardy, dlatego obecnie to najlepszy pomysł, żeby wykonać remont raz a porządnie na lata. Z kasą trzeba się liczyć, no natomiast wydasz na taki materiał to masz chociaż pewność, iż poprzez dużo lat podłoga będzie się trzymać.

Katolik

Posty: 23

 
Osobiście najbardziej podoba mi się gres polerowany, piękni lśni, no ale jego to chyba tak łatwo w czystości nie da się utrzymać. Znajomi mają i wiem, że jak go ze dwa razy w ciągu dnia nie przemyją, to wygląda kiepsko.

ronaldo7

Posty: 21

 
Z płytkami bywa różnie. Jak robiłem remont w domu wydawało mi się, iż kupuję w naprawdę dobrym sklepie. Zapłaciłem nie mało, a ich marna jakość po roku czasu dała o sobie znać.

Nim_wer

Posty: 4