Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Zlot Żaglowców, poszukuję!

Zlot Żaglowców, poszukuję!

Dzień dobry, czy ktoś z was orientuje się, gdzie mogę obejrzeć fotografie z wydarzenia Zlot Żaglowców z ostatnich paru lat? Bardzo lubię oglądać takie zdjęcia, jednak nie wiem, gdzie je szukać.

annanna

Posty: 1

 
Sail Gdańsk to niezmiernie śliczne wydarzenie. Uwielbiamy patrzeć na te wszystkie żeglugi. Mam nadzieję, że w tym roku również mi się uda być tam na żywo.

alidomus

Posty: 4

 
Zlot Żaglowców był przepiękny. Pewnie nie na jednej stronie znajdziesz super fotografie z tego wydarzenia. Warto popatrzeć u ludzi, którzy zajmują się tym od kilku lat.

Sarenka

Posty: 3

 
Powiem Wam, że parada żaglowców jest bardzo piękna. Od kilku lat już jeżdżę, aby zobaczyć to świetne wydarzenie w Gdańsku. Jeśli chodzi o zdjęcia to tutaj masz linka do jednej strony z fotografiami https://www.stockpressphoto.eu/baltic-sea/baltic-sail/sail-gdansk-2020. Na pewno Ci się spodobają.

Alexiii

Posty: 16

 
Sail Gdańsk to bardzo piękne wydarzenie. Uwielbiamy patrzeć na te wszystkie żeglugi. Mam nadzieję, że w tym roku również mi się uda być tam na żywo.

Antekkk

Posty: 5

 
Zlot Żaglowców zawsze jest publikowany na różnych stronach, tylko nie wiem, czy wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Musisz samemu poszukać, co Cię interesuje.

Dresik

Posty: 17