Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

fotograf na wesele zielona góra, gdzie znajdę?

fotograf na wesele zielona góra, gdzie znajdę?

Zacząłem się interesować fotografem, który mógłby mi zrobić fotografie ślubne. Nie za niezmiernie się na tym znam, wobec tego dajcie znać, na co w ogóle zwracać uwagę? Moje doświadczenie w tym niestety jest zerowe.

Rico

Posty: 1

 
Wiem, że jest fotograf na ślub z Zielonej Góry, który wykonuje piękne zdjęcia. Znajomi ostatnio korzystali z jego usług. Nie wiem niestety jak się nazywa, ale się dowiem.

bjebeee

Posty: 14

 
Super fotografa na wesele w Zielonej Górze znalazłam na http://jacekpatecki.pl i polecam Wam tę osobę. Wielu moich znajomych ma zdjęcia właśnie od tego pana i wszyscy jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni.

wieslawek

Posty: 12

 
Fotografie na ślubie i weselu są niezmiernie istotne. Trudno byłoby mi sobie wyobrazić, że ich nie ma. To szczególna chwila i im więcej takich zdjęć powstanie tym będzie lepiej. Nie wszystkie są super, dlatego idziemy na ilość, a wtedy bez kłopotów znajdziemy super zdjęcia wśród tych zrobionych.

Madzia

Posty: 12

 
Zamówiliśmy fotografię ślubną w Żarach Żaganiu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Odpowiednie podejście do tego tematu dało super efekty. Każda osoba, która zdecyduje się na współpracę z doświadczonym fotografem będzie zadowolona. To są zdjęcia, jakich, na co dzień się nie robi, dlatego warto wydać na nie pieniądze.

Jasio234

Posty: 2

 
U nas był fotograf weselny w Gorzowie Wielkopolskim i było super. Człowiek niesłychanie dobrze przygotowany. Zna się na zdjęciach, lecz wie również jak ustawić młodych, aby ich fotografie były jeszcze ładniejsze. Polecam kogoś takiego, albowiem przecież nam zależy na tym abyśmy wyglądali super na swoich zdjęciach ślubnych i weselnych.

Robosek

Posty: 2

 
Zlecałem zrobienie zdjęć wnętrz i taka oferta została wystawiona. Czekałem kilka dni i dom się sprzedał. Ludzie cenią sobie jakość wykonania zdjęć, bo nie każdy od razu chce przyjechać i dom czy mieszkanie oglądać. To, dlatego warto takie zdjęcia zlecić.

Joe

Posty: 8