Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Gdzie spędzić wolny czas?

Gdzie spędzić wolny czas?

Hej, jeśli byliście z dziećmi w jakichś fajnych miejscach, parkach rozrywki, które możecie polecić to dajcie znać. Zastanawiamy się, gdzie obecnie warto się z dziećmi wybrać więc ewentualnie jeśli pod tym kątem możecie coś podpowiedzieć, macie jakieś swoje sprawdzone miejsce, które ewentualnie możecie polecać to dajcie znać.

Klarka34

Posty: 1

 
Dzieci jak wiadomo cenią sobie zabawę więc pod tym kątem mogę polecić Park Miniatur w Inwałdzie. Wiele atrakcji dla najmłodszych i zabawa, która faktycznie będzie doskonała, szczególnie w Lunaparku. U mnie dzieci zachwycone smokiem i zielonym labiryntem. Ale tak ogólnie mówiąc to cały park naprawdę super przygotowany i tych atrakcji tam nie brakuje niezależnie od wieku i to na pewno dla nich duży plus.

Klarcia34

Posty: 10

 
Wiele ośrodków obecnie zdaje sobie sprawę z tego, zę muszą przygotowywać się pod kątem najmłodszych więc na tym polu oferta wypada już świetnie i sporo ciekawych propozycji można spotkać między innymi jeśli chodzi o różnego rodzaju tworzone obecnie parki rozrywki. W tych miejscach zazwyczaj ta baza atrakcji dla dzieci jest szczególnie duża.

mercedess

Posty: 11

 
Poszukaj jakiegoś atrakcyjnego miejsca, które będzie blisko domu, tak by ewentualnie wybrać się z dzieckiem nawet na jednodniowy wypad. Obecnie sporo jest różnych parków rozrywki w Polsce więc znalezienie takiego miejsca nie powinno stanowić problemu, a jednocześnie właściwie masz gwarncje, że dziecko będzie się tam doskonale czuło.

Januszek

Posty: 2

 
Pamiętam park w Inwałdzie z samych miniatur jak to zaczynało funkcjonować i jeszcze nie miałem dzieci, natomiast byłem tam w zeszłym roku z dziećmi i powiem szczerze, że ilość atrakcji mnie zaskoczyła. Lunapark super, warownia z osadą średniowieczną. Tak ogólnie miejsce, gdzie faktycznie można się doskonale bawić całą rodziną, do tego świetna obsługa i bogata oferta dodatkowych usług jak między innymi gastronomia.

jagieloniab0000

Posty: 11