Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

nietypowe prezenty handmade, jaka firma?

nietypowe prezenty handmade, jaka firma?

Czy ktoś z was zamawiał kiedyś szycie maskotek z rysunków dzieci? Czy takie zabawki zrealizowane są z dobrej jakości materiałów? Byłam bym niezwykle wdzieczna, gdybyście mi napsiali coś o takich zabawkach.

Buła

Posty: 6

 
Właśnie w przedszkolu u mojego dziecka zaproponowali, aby dzieci zaczęły uczęszczać na warsztaty z szycia dla przedszkola. Mnóstwo ludzi właśnie zapisało własne dzieci, podobno zajęcia przygotowują dziecko do późniejszej nauki pisania.

angelika98

Posty: 14

 
Właśnie w przedszkolu u mojego dziecka zaproponowali, aby dzieci zaczęły uczęszczać na warsztaty z szycia dla przedszkola. Dużo osób właśnie zapisało swoje dzieci, podobno zajęcia przygotowują dziecko do późniejszej nauki pisania.

Oct714

Posty: 19

 
Ja kiedyś próbowałam robić nietypowe prezenty handmade, ale niestety nie wychodziły mi ładne. Teraz jak chce komuś dać taki upominek to zwracam się do profesjonalisty.

ym-9090

Posty: 24

 
Uwielbiam nietypowe prezenty handmade. Wiele osób ogłasza się na różnych stronach internetowych i wykonują naprawdę zadziwiającą robotę.

gruszk56

Posty: 5

 
Kiedyś poprzez przypadek natchnęłam się na tą stronkę hhttp://www.gosilandia.pl i wykonuję się tam szycie na zamówienie dla dzieci. Zamówiłam fajną maskotkę i muszę wam powiedzieć, że produkt jest bardzo dobrej jakości. Widać, że ktoś podchodzi do pracy z bardzo dużym zaangażowaniem. Polecam jak najniezwyklej, jeśli czegoś takiego szukacie.

Jacuś24

Posty: 3

 
Moja koleżanka powiedziała mi, że jest coś takiego jak szycie maskotek z rysunków dzieci. Z chęcią dowiem się, kto takie robi.

Tatusiek4

Posty: 6