Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Czy kosmetyki ajurwedyjskie faktycznie są takie dobre

Czy kosmetyki ajurwedyjskie faktycznie są takie dobre

Czy kosmetyki ajurwedyjskie faktycznie są takie dobre, jak się mówi? Może macie realne doświadczenia, polecane produkty, jakieś fajne promocje. Czegoś nowego chciałabym spróbować do pielęgnacji cery trądzikowej, no i niedawno pojawił się pomysł formuł ajurwedyjskich, ale nie mam pojęcia, gdzie oryginalne dostanę.

Aweer56

Posty: 3

 
Sporo schładzających kosmetyków do skóry suchej zaprojektowanych w filozofii ajurwedyjskiej https://spa-ceylon.pl. Skład w pełni naturalny, zero testowania na zwierzętach, bezpłatna przesyłka od 199 złotych. U siebie różnicuję domowe SPA, ciągle szukam nowych rzeczy, ale do tego sklepu wracam zdecydowanie najczęściej, bo rozumieją, co sprzedają i dla kogo. A to coraz rzadsza zaleta. Wiele razy mi doradzili. Raz dzwoniłam to fajna rozmowa, merytoryczna o kosmetykach, formułach, a drugi raz maila pisałam. Też szybko dostałam polecenie pod konkretny specyfik. Polecam jeszcze raz i dzięki za ciekawy temat.

Serduszko4

Posty: 4

 
No właśnie kosmetyki ajurwedyjskie przede wszystkim wyrównują pH skóry, a niektórych ekstraktów roślinnych standardowo w Polsce nie spotkasz, więc warto pokombinować.

syrena88

Posty: 18

 
Pokombinuję niedługo, a medycyna ajurwedyjska to bardzo ciekawe zagadnienie. No i składniki na tyle powszechne, że terapia nie wychodzi w kosmicznych kwotach, tylko życiowo.

Laleczka

Posty: 12

 
Też uważam, że to fajnie zaprojektowany sklep, bo dają sporo możliwości do ogólnego, całościowego relaksu, a nie tylko kosmetyki. Nawet aromaterapia, masaże i inne rozwiązania, żeby przywrócić spokój. Teraz takie czasy, że naprawdę trzeba uspokoić psychikę, ograniczać regularnie poziom stresu.

Oklimas

Posty: 4

 
Kurkuma, lawenda, cytryna, herbaty w ajurwedzie odgrywają sporą rolę. Cynamon jeszcze może, żeby udoskonalić odcień skóry.

malma

Posty: 14

 
Od czasu do czasu warto wymienić kosmetyki, bo jednak ciało się przyzwyczaja do konkretnych składników aktywnych i trzeba odświeżać.

Raryua

Posty: 2

 
Używam tylko takich kosmetyków, które nie zatykają porów, a u kobiet to szczególnie ważne, jednak przez częsty makijaż. Przestawiam się z klasycznych naturalnych na ajurwedyjskie i też dostrzegam, jakby większą efektywność.

edyta123

Posty: 13

 
Potwierdzam, że niektóre kosmetyki ajurwedyjskie długoterminowo wpływają na zdrowszy odcień skóry, masz jakby większe nasycenie składnikami.

Lupusx

Posty: 11

 
Zaplanuj sobie nie tylko pielęgnację ciała stricte, ale daj sobie czas na chwilę medytacji, na relaksację z odpowiednimi mieszankami ziół, czy olejków. Właśnie trzeba „globalnie” do sprawy równowagi organizmu podchodzić, nie tylko kosmetyki.

pawel253

Posty: 6