Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

[Oferta] Uprawnienia budowlane - WARTO !!!

[Oferta] Uprawnienia budowlane - WARTO !!!Nasza firma UPRAWNIENIA BUDOWLANE ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, w nadzorze sporo obiektów i w kierowaniu robotami budowlanymi. Nasz zespół składa się z ekspertów dot. przepisów budowlanych, architektów, inżynierów posiadających uprawnienia budowlane praktycznie z każdej specjalności, a zarówno wykładowców z państwowych uczelni politechnicznych w Polsce.

Dzięki naszej doświadczonej kadrze jesteśmy jedną z firm w Polsce, która przeprowadza szkolenia z architektury i budownictwa. W swojej ofercie posiadamy programy, które są w stanie przygotować do egzaminu osoby starające się o uprawnienia budowlane. Nasza baza pytań jest niezwykle szeroka i około 95% proponowanych przez nas zagadnień, powtarza się na egzaminie. U nas znajdziecie Państwo dwie wersje programowe. Pierwsza z nich dostosowana jest to urządzeń z systemem Windows. Niemniej jednak druga to wersja mobilna, która może być używana na urządzeniach przenośnych.

Dużą zaletą programu jest fakt, że możemy uczyć się niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajdujemy. Aby dowiedzieć się wiecej informacji, zapraszamy na naszą stronę internetową https://uprawnienia-budowlane.pl.

gruszk56

Posty: 1

 

Marioleczka

Posty: 2