Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

instruktor samoobrony, znacie ?

instruktor samoobrony, znacie ?

Poszukuję kursu samoobrony, który nauczy mnie technik obrony. Nie czuje się ostatnio bezpiecznie, zatem chciałabym się odpowiednio przygotować. Najlepiej pod okiem kogoś, kto ma odpowiednie podejście do tego tematu.

alibaba

Posty: 1

 
Dawno temu chodziłam na kurs samoobrony, ale właściwie to nic z tego nie pamiętam. Nie przykładało się do tego uwagi, a szkoda, bo nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda.

Aniusiaaa1

Posty: 18

 
Nie chodziłam nigdy na takie kursy samoobrony. Próbowałam swoich sił w domu, ale niestety za dobrze mi to nie szło. Na razie nie mam jak zapisać się na taki kurs, ale jak tylko będzie okazja to na pewno z tego skorzystam. Dziś nie można się czuć bezpiecznie, zatem należałoby wiedzieć jak się można będzie bronić.

TomekK

Posty: 7

 
Zaletą według mnie jest to, że można się zapisać na kursy bez względu na to ile ma się lat. Każda kobieta może dowiedzieć się jak należy się bronić w uciążliwych sytuacjach.

luke130

Posty: 7

 
Indywidualne zajęcia jak i grupowe prowadzi instruktor samoobrony tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Znajome korzystały już z jego usług i są zadowolone.

andrew66

Posty: 5

 
Nie chodziłam nigdy na takie kursy samoobrony. Próbowałam swoich sił w domu, ale niestety za dobrze mi to nie szło. Na razie nie mam jak zapisać się na taki kurs, ale jak tylko będzie okazja to na pewno z tego skorzystam. Dzisiaj nie można się czuć bezpiecznie, dlatego warto wiedzieć jak się można będzie bronić.

labuh

Posty: 6

 
Bez problemów można odnaleźć kogoś, kto nauczy nas samoobrony. Jest to dość znane, dlatego każda z nas znajdzie takie miejsce. Trzeba tylko dobrze szukać w swoim mieście.

johncena67

Posty: 15

 
Osobiście chodziłam na kursy samoobrony i jestem zadowolona. Dowiedziałam się wielu rzeczy. Mam większą pewność siebie, bo wiemy, że w razie, czego będę potrafiła się obronić. To ma dla mnie znaczenie.

dzannne

Posty: 8

 
Zaletą według mnie jest to, że można się zapisać na kursy bez względu na to ile ma się lat. Każda kobieta może dowiedzieć się jak należy się bronić w trudnych sytuacjach.

RufleX

Posty: 5