Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

sprawdź numer telefonu, jaki serwis ?

sprawdź numer telefonu, jaki serwis ?

Jest jakiś serwis z numerami telefonów, jakie nas nękają? Chciałbym wszystko sprawdzić, ale nie wiem jak się za to zabrać. Niech będzie to jakaś duża baza z telefonami.

czdeRRR

Posty: 3

 
Teoretycznie można nie odbierać nieznanych numerów, a już na pewno nie oddzwaniamy na nie. Tylko, iż to wcale nie jest takie proste. Czeka się na znaczący telefon z banku albo do klienta i traci się czujność. Jeśli mamy pecha to właśnie wówczas z UK może ktoś zadzwonić i zabrać pieniądze.

labuh 

Posty: 8

 
Różnie to bywa, zatem im czujnie się na to patrzy tym lepiej. Takie czasy, iż nie weselimy się, iż ktoś dzwonił z UK tylko zastanawiajmy się, po co i kto to? Dobrze, iż można zbadać numer telefon i wtedy wiemy czy trzeba go blokować i przekazywać dalej czy nie?

Gucio

Posty: 16

 
Teraz już każdy powinien wiedzieć, że nie odbieramy wszystkich numerów telefonów. Tylko te, które znamy. Jeżeli będzie to numer, który ma dziwny początek to najpierw to sprawdzamy. Jeżeli upewnimy się, że nie jest to żadne dla nas zagrożenie to dopiero wtedy oddzwaniamy.

rolniki

Posty: 5

 
U mnie babcia nie sprawdziła, kto do niej dzwonił i były problemy. Na szczęście odebranie telefonu nic złego nie zrobiło. Gdyby oddzwoniła to sytuacja by się skomplikowała. Szybko by zapłaciła za to bardzo dużo pieniędzy.

Dyduszek22

Posty: 2

 
Dla mnie sprawdzenie numer telefonu z UK zajmuje chwile. Korzystamy z serwisu https://whocalledmeuk.co.uk i jestem niesłychanie usatysfakcjonowany. Mają ogromną bazę, a samo wyszukiwanie trwa kilka chwil. Jest to niesłychanie proste do zrobienia.

Marko

Posty: 7

 
Według mnie to takimi sprawami powinni zajmować się operatorzy komórkowi. Niestety w Polsce nic nie robią, a jeśli odbierzemy albo zadzwonimy na taki numer to czeka nas przykra niespodzianka. Nie blokują nawet takich numerów tylko znowu organizują akcje w internecie żeby uważać. Dziwne jest to wszystko jak dla mnie.

Kitas

Posty: 6

 
Niestety, ale oszustów jest bardzo wiele. Mój znajomy odebrał, ale nic nie usłyszał w słuchawce to zadzwonił ponownie. Zniknęło mu kilkanaście tysięcy pln. W sądzie nie da się wygrać, bo to firma, jaka jest gdzieś daleko od nas. Działają jakby leganie i my nic nie możemy na to poradzić. Może poza tym, iż ich nie odbieramy i nie oddzwaniamy.

Gumer45

Posty: 3

 
Gdzieś sprawdzałem w bazie, kto dzwonił z UK akurat mojego numeru nie było. Okazało się, że to jakaś pomyłka, ale zawsze trzeba to sprawdzać. Jeśli nie spodziewamy się telefonu z Anglii to nie można go odebrać. Ograniczone zaufanie oznacza tutaj bardzo duże zyski i trzeba o tym pamiętać. Po co później płakać i płacić?

Kitas

Posty: 13

 
Lepiej jest poświecić czas na sprawdzenie numerów telefonów niż zapłacić kilkanaście tysięcy komuś, kogo na oczy nie wiedzieliśmy, a takie sytuacje się zdarzają bardzo często.

mniszek56

Posty: 13