Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

jakość powietrza a bieganie, szukam !

jakość powietrza a bieganie, szukam !

Chciałbym się dowiedzieć, czy u was sprawdza się kalkulator biegowy? Na której zasadzie on działa? I kiedy najlepiej z niego korzystać?

Rico

Posty: 3

 
Powiem Ci, że jakość powietrza a bieganie to bardzo dobre połączenie. Przed planowanym zabiegiem w mieście, warto sprawdzać jakość powietrza na różnych stronach internetowych. Podczas biegania szybciej oddychasz i tym samym w większym stopniu zanieczyszczenia dostają się do Twojego organizmu.

Hoteowo24h

Posty: 19

 
Należałoby sprawdzać sobie porządne tętno bieganie. Wobec tego na mnóstwo stronach możesz odnaleźć sporo informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić porządne tętno.

Marioleczka

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o kalkulator BMI to znajdziesz go właśnie na tej stronie inertentowej https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI. Strona jest właśnie stworzona dla ludzi, jakie uprawiają sport. Można na niej odszukać również inne kalkulatory, a zarówno istotne informacje na temat biegania.

Anno Domini

Posty: 5

 
Również słyszałam, że jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, że te programy nie pokazują porządnych obliczeń.

Trener

Posty: 2

 
Musisz sprawdzić sobie idealne tętno bieganie. Jest to niezmiernie porządne dla ludzi, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

SZczecinek23

Posty: 19

 
Kalkulator BMI używa się, jeżeli chcemy zbadać, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to wykonać samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

Elllooo12

Posty: 8

 
Powiem Ci, iż pożądane byłoby sobie sprawdzić idealne tętno bieganie. Będziesz wtedy wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

alus

Posty: 7

 
Kalkulator biegowy najczęściej sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób sprawdzić dystans, a także jakie tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

GIZIU

Posty: 3

 
Idealne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, wobec tego pożądane byłoby sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest niezmiernie dużo informacji na ten temat, więc pożądane byłoby sobie przeczytać.

mew soncz7777

Posty: 9