Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

ubezpieczenie mieszkania Gdynia, poszukuję!

ubezpieczenie mieszkania Gdynia, poszukuję!

Czy agencja Tusiewicz od ubezpieczeń jest Wam słynna? Korzystaliście z ich oferty? Mam zamiar się z nimi skontaktować się nie za bardzo wiem czy będzie pożądane byłoby?

adus56

Posty: 1

 
My mamy ubezpieczenie turystyczne z Gdyni od jednej z agencji. Jeśli tylko gdzieś jedziemy to od razu bierzemy ubezpieczenie. Po co ryzykować? Znajomi nie mieli ubezpieczenia i dostali rachunek za szpital na kilka tysięcy euro. Ubezpieczenie jest faktycznie niezwykle tanie, zatem żadne kombinacje nie mają tutaj większego sensu.

Dresik

Posty: 24

 
Składki za ubezpieczenia są zależne od tego, czego oczekujemy. Dotyczy to samochodów, domów, firmy czy zdrowia. Wszystko można indywidualnie dopasować pod siebie.

@_yyy111

Posty: 5

 
Nigdy nie patrzeć na ubezpieczenie pod względem ceny. Trzeba patrzeć, co oferują i jakie później mamy z tego zyski. Czasami dopłaci się sto złotych na rok, a ma się o wiele lepsze ubezpieczenie. Warto to mieć na uwadze podczas szukania oferty.

bodeksus

Posty: 30

 
Według mnie korzystanie z agencji ubezpieczeniowej w Gdyni to super pomysł. W jednym miejscu jest wiele propozycji, którymi na pewno każdy będzie niezwykle zainteresowany.

dew2014

Posty: 7

 
Najlepsze ubezpieczenie mieszkania w Gdyni jest tutaj https://tusiewicz.com.pl/ubezpieczenia-majatkowe/. Zawsze korzystamy z całą rodziną z ich oferty i jesteśmy rzeczywiście zadowoleni.

alliknet5

Posty: 9

 
Zawsze ubezpieczam dom w Gdyni, bo nie chce ryzykować. To są niskie koszty, a jak dach mi spadnie od wiatru albo pojawi się pożar to skąd wezmę na to pieniądze? Ubezpieczenie to najlepsze zabezpieczenie i dziwię się, że niektóre osoby w ogóle go nie wykupują.

Krzyś3232

Posty: 3

 
Korzystałem z firmy Tusiewicz ubezpieczenia i jestem bardzo zadowolony. Kupowałem u nich ubezpieczenie na samochód. Wyliczyli mi bardzo niską składkę i dlatego u nich zostałem. Polecam tę firmę.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Składki za ubezpieczenia są zależne od tego, czego oczekujemy. Dotyczy to samochodów, domów, firmy czy zdrowia. Wszystko można indywidualnie dopasować pod siebie.

alibaba

Posty: 8

 
Bez kłopotów można znaleźć ubezpieczenie na samochód w Gdyni w dobrej cenie. Na pewno agencja ubezpieczeniowa ma wiele propozycji, dlatego zgłoszenie się do nich ma sens. Oszczędzamy sobie tym samym mnóstwo czasu, natomiast i też niesłychanie mnóstwo pieniędzy.

damkaa4

Posty: 26