Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

fotoodmładzanie w Szczecinie, gdzie warto?

fotoodmładzanie w Szczecinie, gdzie warto?

Czy wiecie, gdzie wykonywane jest usuwanie przebarwień w Szczecinie? Już trochę lat za mną, skóra się zestarzała i chciałabym troszeczkę ją odmłodzić. Mam niesłychanie mnóstwo przebarwień na twarzy.

WacDEC

Posty: 2

 
Botoks w Szczecinie wykonywana jest pod tym adresem https://olimedica.pl/botoks-szczecin/. Mają mnóstwo interesujących innych zabiegów, z których warto sięgnąć. Mam nadzieję, że będziesz niezwykle zadowolona.

transerwis

Posty: 2

 
Również słyszałam, iż wykonywana jest epilacja laserowa w Szczecinie. Czy ktoś z was wie, na której ulicy odnajduje się ta klinika? A może macie do polecenia coś swojego, chęcią sprawdzę inne opcje.

marta369

Posty: 11

 
Laryngolog dla dorosłych w Szczecinie na pewno pomoże Ci, jeśli występuje u Ciebie bezdech senny. Wiesz, że jest ona niezmiernie groźny, więc zapisz się czym prędzej do specjalisty.

derums3

Posty: 8

 
Laryngolog dla dorosłych w Szczecinie na pewno pomoże Ci, jeśli występuje u Ciebie bezdech senny. Wiesz, że jest ona bardzo groźny, więc zapisz się czym prędzej do specjalisty.

Eleg234

Posty: 4

 
Również słyszałam, że wykonywana jest epilacja laserowa w Szczecinie. Czy ktoś z was wie, na jakiej ulicy znajduje się ta klinika? A może macie do polecenia coś swojego, chęcią sprawdzę różne opcje.

Dooog

Posty: 4