Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

salon kosmetyczny w Krakowie, znacie ?

salon kosmetyczny w Krakowie, znacie ?

Witam. Potrzebuję pomocy. Zależy mi na porządnej jakości zabiegach kosmetycznych. Konieczna mi po prostu zaufana kosmetyczka w Krakowie. Jeśli korzystacie z usług i jesteście zadowolone, to niesłychanie dziękuję za nakaz i pomoc.

ilor45

Posty: 10

 
Ja też polecam Muneca w Krakowie. To sprawdzony salon kosmetyczny, z którego jestem zadowolona. Korzystam regularnie i zawsze pytają mnie tutaj o wszystko. Konsultacje z pacjentami są na porządku dziennym. Nie widzę powodów do obaw, żeby nie skorzystać z takiej pomocy. Moja skóra już po kilku peelingach i mezoterapii zaczęła wyglądać zdrowo.

klarka

Posty: 13

 
Powiem tak, że niestety nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, która umiejętnie podchodzi do swojej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie niedoświadczone osoby :(

Azazel412

Posty: 15

 
To jest dobry salon kosmetyczny w Krakowie www.munecakrakow.pl. Mają szeroką ofertę zabiegów, niesłychanie dobry sprzęt i zaufanych kosmetologów. Pierwszy raz myślałam, iż zapłacę w takim miejscu niemałą sumkę :), lecz nie. Cennik mają w sam raz, żeby korzystać z usług regularnie. Polecam.

Nikotymmm

Posty: 7

 
Z takich zabiegów korzystałam w gabinecie kosmetycznym w Krakowie i powiem tak, że jestem zadowolona, ale musiałam pójść kilka razy. Poza tym wdrożyłam ćwiczenia. Zabiegi świetnie się uzupełniają z treningiem. Efekty są widoczne już po pierwszym razie, ale trzeba się oczywiście pilnować z jedzeniem itp. :D

seweryn

Posty: 10

 
Podobnie jak wy szukam salonu kosmetycznego w Krakowie. Mnie ale zależy na zabiegach ujędrniających ciało. Słyszałam, że są dość skuteczne. Jak korzystaliście, to może coś na ich temat powiecie. Z góry dziękuję.

Michaś

Posty: 10

 
Bardzo ważne jest też to, żeby kosmetyczka przeprowadziła pierwszy wywiad. Takie konsultacje zapewnia Muneca w Krakowie. Polecam za profesjonalizm.

TomekK

Posty: 15

 
Ze 100 zł trzeba się liczyć, niemniej jednak to i tak według mnie nieduża kwota za zabieg mikrodermabrazji diamentowej w doświadczonym salonie urody w Krakowie. Zanim podjęłam decyzję co do kosmetyczki, sprawdziłam opinie, albowiem to w końcu twarz i bałam się, że mogę natknąć się na pseudofachowca :)

Wygodniś22

Posty: 7

 
Nie biegam do kosmetyczki w Krakowie z każdą bzdurą :D lecz chodzę regularnie na peelingi chemiczne, ponieważ te, jakie w domu wykonuję nie mają takich efektów. Pewnie się ze mną zgodzicie? Mam w planach skorzystać z innych zabiegów, lecz boję się, że jak zacznę, to będę tak stale musiała.

Kódłaty

Posty: 10

 
Też słyszałam, że Muneca to doświadczone miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno niesłychanie miła atmosfera, a jak konieczny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

edyta123

Posty: 11