Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Główka fryzjerska, gdzie kupie ?

Główka fryzjerska, gdzie kupie ?

Witam serdecznie. Gdzie kupowaliście do siebie do zakładu fartuchy fryzjerskie. Poszukuję czegoś trwałego i funkcjonalnego, a zarazem fartuszka, którego nie powstydzi się żadna z moich fryzjerek:)

czarnuszek

Posty: 15

 
Do swojego salonu artykuły fryzjerskie kupiłam w tej hurtowni http://hurtowniaolaf.pl. Okazały się strzałem w dziesiątkę pod każdym względem, przede wszystkim cenowym i jakości. Polecam.

krzysioo0

Posty: 27

 
Szukałem jakiegoś wybitnie dobrego producenta nożyczek fryzjerskich i sprawdzonych miejsc do zakupów tego typu asortymentu. Padło na tę hurtownię, albowiem kilka już w swoim życiu zaliczyłem wpadek. Tutaj macie faktycznie dobry sprzęt w dobrej, albowiem niewygórowanej cenie. Jest tu właściwie wszystko. Bardzo polecam.

domnik

Posty: 19

 
Pamiętajcie kochani, żeby o główkę fryzjerską dbać odpowiednio. Sama kupiłam sobie taką do ćwiczeń w domu i niestety skiepściłam sprawę, bo nie zadbałam o nią jak potrzeba. A cena takiej główki dobrej jakości wcale nie jest mała.

Kwatuszek

Posty: 18

 
W tej hurtowni nabyłam sobie nożyczki fryzjerskie do zadań domowych? Moich chłopców nauczyłam się obcinać sama. Nie jestem fryzjerką, lecz lubię sobie poeksperymentować na innych:) Polecam produkty z tej hurtowni. Prowadzę sklep odzieżowy i parę rzeczy też tam nabyłam, np. manekina.

Sarenka

Posty: 28

 
Też myślałam, żeby zakupić do salonu taką główkę fryzjerską, ale nie bardzo orientuję się co będzie najlepsze. Przydałoby się chyba kilka główek do różnych rzeczy. Przyjęłam młode dziewczyny, dlatego warto byłoby zainwestować w ich praktyki.

Adi666

Posty: 11

 
Kupiłem główkę fryzjerską z włosów mieszanych. Mam ją już kilka miesięcy i jestem niezmiernie zaspokojony. Wybierasz w zależności od tego, co pragniesz na niej trenować. Ja w zasadzie ćwiczę fryzury, wobec tego taką wybrałem, albowiem najlepiej się na takiej ćwiczy.

rz3zn!k

Posty: 26