Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

wyposażenie gabinetów kosmetycznych, medycyny estetycznej i SPA

wyposażenie gabinetów kosmetycznych, medycyny estetycznej i SPA

Potrzebuję pilnie kupić akcesoria do salonu fryzjerskiego i kosmetycznego. Ktoś zna dobrą hurtownię?

olka89

Posty: 15

 
Ja mam swoją nieocenioną panią Basię, która mi wszystko załatwia – wie, gdzie dzwonić, wie, gdzie szukać najlepszych ofert :)

matek562

Posty: 22

 
Ja korzystam z opcji wyszukiwania po cenach i szukam tam, gdzie najtaniej. No niestety, teraz takie czasy, że tylko cena się dla mnie liczy. Z jakością bywa niestety różnie, więc nic nie polecę.

Goral6

Posty: 22

 
Ja sobie wolę jednak stacjonarnie kupować. Pojadę, pogadam z obsługą, dowiem się na spokojnie, co nowego. No chyba, że jest firma, która ma sprzedaż stacjonarną i możliwość zamawiania potem przez internet telefon, gdy trzeba pouzupełniać kosmetyki itd.

Kolekcjoner

Posty: 25

 
Oj, szkoda, że nie zanotowałam sobie nazwy tej hurtowni, gdzie kupowałam gdy jeszcze miałam swój salon.

Czarek

Posty: 12

 
Nie pomogę niestety, u mnie szefowa zamawia wszystko w jakiejś firmie, ale wiem, że jeździ tam też na szkolenia z obsługi aparatów itd.. W przyszłym miesiącu ja jadę na takie szkolenie :). Muszę zapytać o nazwę.

Czesio

Posty: 22

 
Mogę polecić tę hurtownię Mimari ( www.mimari.pl). Duży profesjonalizm. Mają nie tylko kompleksowe wyposażenie, ale również fachową obsługę, która może nawet przeszkolić w zakresie obslugi urządzeń itd.. Widać, ze zależy im na tym, by klient był zadowolony.

Kitas

Posty: 24

 
Ja stawiam na firmy, które nie tylko sprzedają, ale też szkolą, doradzają, śledzą nowości itd. Nie znam nic online, bo teraz nie prowadzę gabinetu już i nie zapisałam żadnych namiarów niestety.

Bankowy

Posty: 24

 
Myślę, że warto postawić na firmę, która ma wszystko na miejscu i potrafi doradzić. Ja niestety musiałam zamknąć gabinet ze względu na zwiększenie kosztów wynajmu lokalu, ale męczyło mnie to ciągłe zamawianie w różnych miejscach. Bo jedni nie mieli tego, a inni tamtego...

Radziu

Posty: 27

 
Nie znam hurtowni, ale wlaśnie mam pytanie w związku z tym – czy osoba prywatna też może sobie kupić takie profesjonalne kosmetyki?

Gosienka54

Posty: 22