Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Endermologia w Rzeszowie, polecicie coś ?

Endermologia w Rzeszowie, polecicie coś ?

Co robiłyście, żeby poprawić wygląd własnej skóry, chodzi mi o jakieś zabiegi u kosmetyczki. Podobno super efekty są po klapp clinical care? Może w końcu bym się zdecydowała, ale szukam najpierw opinii. Z góry dziękuję.

Dzidzia

Posty: 22

 
Korzystałam z tego miejsca http://www.pracowniawdzieku.pl/endermologia.htm. Polecam każdej kobiecie, której zależy na szybkich efektach odnośnie modelowania sylwetki. To bardzo dobry salon kosmetyczny z rzeszowa.

Lupusx

Posty: 14

 
No właśnie najlepiej przekonać się na własnej skórze, byleby nie była jednak już taka żeby jej się nie dało uratować :D Też zwlekałam decyzję, aż w końcu wybrałam się na profesjonalne usuwanie cellulitu do salonu kosmetycznego. To całkiem inna bajka, niż stosowania 3 razy dziennie kremów, katowanie się ćwiczeniami. Każda dziewczyna mająca ten problem powinna pomóc sobie w ten sposób.

Strzała

Posty: 19

 
Z usuwaniem blizn potrądzikowych też nie mieli żadnych kłopotów, dokładnie trzy razy umówiłam się do gabinetu i moja twarz wygląda już niesłychanie w porządku. Bardzo się weselę, bowiem czułam się mega nieatrakcyjnie.

Kitas

Posty: 17

 
Z uwagi, iż już kilka razy byłam też u nich, muszę polecić :D To niesłychanie dobra kosmetyczka w Rzeszowie, poza tym nie mają wysokich cen. Za zabiegi te podstawowe pielęgnacyjne faktycznie niewielkie sumy.

Iunae_Milt

Posty: 13

 
Po ciąży owszem mogą stać się paskudne i też takie właśnie mam na brzuchu i udach. Podobno działanie lasera frakcyjnego potrafi zrobić niemałe wrażenie ;) Mąż mówi, iż marudzę i on akurat nie widzi żadnego problemu, natomiast mnie cholernie przeszkadzają rozstępy. Zdobędę się i podejmę w końcu decyzję o ich usunięciu fachową metodą w gabinecie.

Złoty

Posty: 14

 
Osobiście uwielbiam fotel kosmetyczny :) i chętnie tam przesiaduję. Nie ma to jak raz na jakiś czas pozwolić sobie na dobry zabieg pielęgnacyjny dla swojej skóry. Ostatnio poważnie zastanawiam się też jak i wy nad fotoepilacją. Jak na razie mam tylko za, nic przeciw ;)

johncena67

Posty: 12

 
Też polecam – usuwanie blizn laserem w tym gabinecie w rzeszowie jest mega skuteczne. Po trądziku ani śladu. Najlepiej jak najwcześniej zabrać się za takie sprawy, wówczas efekty są od razu. Nie trzeba ponawiać zabiegów.

Fanatyk

Posty: 19