Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Gdzie - manicure wrocław

Gdzie - manicure wrocław

Cześć. Planuję manicure hybrydowy. Polećcie mi jakieś fajne salony kosmetyczne we Wrocławiu, gdzie dostępny jest taki zabieg.

amrmas22

Posty: 10

 
Bardzo podobają mi się wzorki na paznokciach. Na uczelni mam taką koleżankę, która cały czas ma jakieś oryginalne rysunki, kolory. Ostatnio miała na płytce mini-zdjęcia. Mówiła, że robiła to w jakimś nowym salonie za pomocą specjalnej drukarki do paznokci.

darkness6

Posty: 24

 
Ja zawsze robię manicure u swojej ulubionej kosmetyczki, zwykle wybieram klasyczny z malowaniem paznokci.

Darjusa

Posty: 14

 
Światową nowość proponuje salon www.manicurepedicurewroclaw.pl . Można tutaj wykonać bardzo oryginalne nadruki na paznokciach. W salonie wykorzystywana jest specjalna drukarka, która pozwala przenosić na płytkę dowolną grafikę wybraną przez klientkę (można ją wybrać z katalogu lub nanieść własny wzór).

labuh

Posty: 15

 
Ostatnio słyszałam, że można przenieść na paznokcie dolną grafikę za pomocą specjalnej drukarki. Jest coś takiego we Wrocławiu? Ktoś może się orientuje?

tigra32

Posty: 19

 
Zawsze wybieram manicure i pedicure klasyczny. Jakoś nie mam zaufania do nowości. Wolę, żeby paznokcie wyglądały estetycznie i dyskretnie.

matek562

Posty: 8

 
Rzadko korzystam z zabiegów w salonie kosmetycznym, ale jak już decyduję sie na pedicure, to zawsze wybieram zabieg połączony z parafiną. Daje doskonały efekt, do tego świetny relaks dla zmęczonych stóp.

Modniś

Posty: 27

 
Od jakiegoś czasu robię tylko manicure hybrydowy, jest trwały, paznokcie bardzo ładnie się prezentują, lakier nie odpryskuje z płytki.

cezar

Posty: 25

 
Zawsze miałam krótkie paznokcie, niedawno zdecydowałam się na przedłużenie (żel na tipsie) i efekt jest naprawdę fajny. Niestety ten salon, w którym robiłam zabieg jest w Krakowie, to chyba niewiele Ci powie, jak podam adres.

Gumis

Posty: 19