Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

najskuteczniejsza depilacja laserowa

najskuteczniejsza depilacja laserowa

Cześć. Doradźcie mi gdzie warto wybrać się na depilację laserową. Jestem z Wrocławia. Zależy mi na naprawdę rzetelnych, dobrych usługach.

syrena88

Posty: 18

 
Ostatnio zastanawiam się nad depilacją laserową rąk (w przypadku nóg korzystam z depilacji woskiem w swoim ulubionym gabinecie kosmetycznym) i myślałam nad laserem.

TomekK

Posty: 15

 
Dużo dobrego słyszałam o laserze Vectus, który wykorzystuje ponoć najnowocześniejszą technologię na świecie (opracowaną na Uniwersytecie Harvarda), co daje wysoką skuteczność zabiegów. Może poszukaj we Wrocławiu salonu, który wykorzystuje właśnie taki laser.

alex-oo

Posty: 17

 
Niedawno korzystałam z depilacji woskiem i za każdym razem zastanawiam się, czy nie zainwestować jednak w depilację laserową i mieć spokój z niepotrzebnym owłosieniem.

Gucio

Posty: 16

 
Depilowałam nogi w salonie Vectus Palomarr przy ul. Piłsudskiego we Wrocławiu (www.laservectus.pl ) i naprawdę jestem zadowolona zarówno z szybkiego, trwałego efektu, jak i samej obsługi. Kompetentny, przyjazny personel, pani wyjaśniła mi dokładnie na czym polega zabieg, przyłożyła głowicę do włosków i na tej podstawie ustaliła moc wiązki światła. Niemal w ogóle nie czułam ciepła lasera.

namok

Posty: 20

 
Podczas depilacji laserowej istnieje ryzyko poparzenia skóry, dlatego warto wybierać renomowane salony, które zatrudniają kompetentny, przeszkolony personel, który potrafi dobrać odpowiednie parametry zabiegu do poziomu melaniny włosków.

edyta123

Posty: 14