Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Urządzenie gabinetu kosmetologii, jaki sklep ?

Urządzenie gabinetu kosmetologii, jaki sklep ?

Hejka. Jaki budżet powinnam zabezpieczyć, gdy interesuje mnie sprzęt do salonu kosmetycznego? Liczę na porady osób, które w przeszłości miały okazję nabywać sprzęty z tej konkretnej branży :)

Różyczka

Posty: 10

 
Na pewno tańszy od wyposażenia salonu kosmetycznego jest zakup urządzeń do salonu fryzjerskiego. Miałem okazję dokonać kupna wszystkich koniecznych sprzętów i całość zamknąłem w 10 tysiącach pln.

pawel253

Posty: 13

 
Zastanówcie się nad tym czy sprzęt do salonu kosmetycznego, który chcecie zakupić w satysfakcjonująco krótkim czasie Wam się zwróci. W przeciwnym wypadku być może nie warto dokonywać zakupu konkretnych urządzeń. Pomyślcie o tym, bo szkoda wyrzucać pieniądze w błoto.

WielkiBO

Posty: 15

 
Nie miałem problemów z wyposażeniem dla kosmetologii, ale głównie dzięki temu, iż natknąłem się na ofertę tej firmy: http://spashop.com.ua/. Sprostali moim oczekiwaniom, dobre ceny i fachowe porady!

edmundzik

Posty: 22

 
Trudno mi szacować, ile może kosztować urządzenie gabinetu kosmetologii. Wszystko ze względu na fakt, iż każdy przedsiębiorca ma zupełnie inne wymagania wobec poszczególnych elementów wyposażenia. Wiele zależy od powierzchni, jaką zamierzamy zagospodarować.

mew soncz7777

Posty: 15

 
Do tej pory zaledwie kilkukrotnie zamawiałem sprzęt do salonu fryzjerskiego. Na szczęście awarie nie są zbyt częste, dzięki czemu urządzenia potrafią działać przez lata.

prostaczek4

Posty: 19

 
Zdaję sobie sprawę, że wyposażenie salonu piękności to odpowiedzialne zadanie, którego podjąłem się wspólnie z narzeczoną uruchamiając nowy biznes. Jesteśmy pozytywnie nastawieni.

Acclaim

Posty: 21