Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

Makijaż permanentny w Katowicach, jaka firma ?

Makijaż permanentny w Katowicach, jaka firma ?

Witam. Mam pytanie, gdzie wykonać makijaż permanentny w Katowicach? Ofert jest za mnóstwo, więc pomyślałam, że może skorzystam z czyjegoś polecenia. Jak coś to piszcie kochane. Naturalnie dziękuję.

jarcio00

Posty: 10

 
Dokładnie tak jest. Bo dobry fryzjer w Katowicach wcale nie musi być wielkim salonem fryzjerskim. Przecież to chodzi o fryzjera i jego umiejętności. Jest dużo dobrych fryzjerów, którzy pracują w małych salonikach. Na przykład takich osiedlowych. No natomiast pytać zawsze należałoby.

Bankowy

Posty: 22

 
Dokładnie tak jest. Bo dobry fryzjer w Katowicach wcale nie musi być wielkim salonem fryzjerskim. Przecież to chodzi o fryzjera i jego umiejętności. Jest wielu dobrych fryzjerów, którzy pracują w małych salonikach. Na przykład takich osiedlowych. No ale pytać zawsze warto.

Lupusx

Posty: 7

 
Co do dobrego fryzjera w Katowicach to szukałam dla siostry na ślub. Odniosłam wrażenie, iż nie wszędzie chcą podejmować się takich fachowych fryzur :) Teraz chodzę do salonu, z którego jestem niesłychanie zadowolona. Miła obsługa to jedno, lecz najważniejsze dla mnie to fakt, iż pomogli włosom :)

Oct714

Posty: 12

 
Oto moja dobra kosmetyczka w Katowicach http://www.stepienkosmetyka.pl. Polecam, albowiem wiele tu usług, zabiegów, idealna atmosfera. Korzystałam już z mnóstwo. Żadnych zastrzeżeń. To profesjonalny salon kosmetyczny.

Gosienka54

Posty: 22

 
Nie będę już pytać. Skorzystam z waszego polecenia. Szukam od dłuższego czasu porządnej kosmetyczki w Katowicach, która zajmie się cellulitem. Mam nadzieję, że znajdzie jakiś sposób, żeby mi pomóc.

Anno Domini

Posty: 22

 
Salon salonowi nierówny. Dlatego najlepiej samemu znaleźć dobrego fryzjera w Cieszynie. Z polecenia owszem, ale nie do końca może nam się podobać to, co innym. Najlepiej na własnej skórze ;)

Fanatyk

Posty: 19

 
Podoba mi się pomysł z makijażem permanentnym. Sprawdzałam w Katowicach robią go w mnóstwo gabinetach. Ale żebym była pewna, to jednak potrzebuję zdecydowanie więcej informacji. Chyba po prostu udam się do salonu, żeby porozmawiać

Sarenka

Posty: 14