Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

manicure kraków, poleci ktoś ?

manicure kraków, poleci ktoś ?

Witam serdecznie. Mam pytanie dotyczące paznokci, a dokładnie szukam dobrego salonu w Krakowie centrum, gdzie takie zabiegi wykonuje się fachowo, a klientki są zadowolone :)

Gargamel5

Posty: 6

 
Jak trafisz na coś ekstra, to daj znać. W grudniu szykuje mi się wesele i wiadomo, będę potrzebowała fachowego manicure. Mam nadzieję, iż do tej pory znajdę coś sprawdzonego w Krakowie.

Strzała

Posty: 19

 
Ekstra paznokcie, przepiękne wykonanie, jakość i trwałość https://salonmagja.pl/. Jeśli poszukujecie salonu w Krakowie centrum, to tę stylistkę gorąco polecam. Zawsze jestem pełna zachwytu dla jej pracy. Wszystko profesjonalnie i zgodnie z moimi oczekiwaniami, zatem gorąco zachęcam sprawdzić :)

Iunae_Milt

Posty: 12

 
Ja robiłam i nie wyszło źle, natomiast jeśli chodzi o jakieś faktycznie ciekawe stylizacje, to nie ma mowy :) Od czasu do czasu korzystam z manicure w Krakowie i chwalę sobie kilka salonów, ponieważ nie ma w nich kolejek, nie jest drogo, a jeśli chodzi o sposoby, to stylistki mają ich pełno w swoich głowach, natomiast bez wątpienia liczą się z moim zdaniem :)

Ptaszyna

Posty: 5

 
Niemożliwe :D A na poważnie, to rzeczywiście nieraz mam ochotę zmienić salon, albowiem nie widzę kreatywności. Niby zawsze moja stylistka robi mi coś nowego, natomiast przestały mnie zadowalać takie paznokcie hybrydowe. Może to czas, aby poszukać nowego salonu w Krakowie? Sama nie wiem. Polecajcie, może coś sprawdzę.

fikusik

Posty: 19

 
Jeśli któraś z was ma jeszcze jakieś inne propozycje co do stylistek od paznokci, to chętnie skorzystam. Jeżeli polecacie jakiś znany, dobry salon w Krakowie centrum, piszcie. Jestem w kropce, bo moja stylistka wyprowadziła się do stolicy :( jak coś, czekam i oczywiście z góry bardzo dziękuję.

wrrraak22

Posty: 7

 
Jeśli któraś z was ma jeszcze jakieś różne propozycje co do stylistek od paznokci, to chętnie skorzystam. Jeżeli polecacie jakiś znany, dobry salon w Krakowie centrum, piszcie. Jestem w kropce, bo moja stylistka wyprowadziła się do stolicy :( jak coś, czekam i nie ulega wątpliwości z góry niezmiernie dziękuję.

dostacTP

Posty: 4

 
Osobiście dopiero od jakiegoś czasu korzystam z manicure w salonie, ale powiem szczerze, że jakość, jeśli chodzi o Kraków to jest naprawdę różna. Można naciąć się na pseudo stylistkę, ale także znaleźć prawdziwego mistrza w swojej dziedzinie :) Testuję. Jak tylko znajdę sprawdzoną ofertę, na pewno się odezwę.

Laleczka

Posty: 7

 
Zwłaszcza, jak przestaje cię zadowalać efekt końcowy. Miałam podobnie. Zmieniłam manikiurzystkę i teraz jest okej. Ostanie paznokcie hybrydowe, w jej wykonaniu, jakie wykonałam sobie w Krakowie, olśniły nawet mojego chłopaka, a on nie jest skory do zauważania takich detali.

alilcjaa

Posty: 9

 
Ja robię paznokcie hybrydowe w Krakowie zawsze w jednym miejscu i nie żałuję wyboru. Mogę liczyć na trwałość i zawsze jakąś super modną stylizację, o której nawet nie miałam pojęcia. Po prostu udało mi się odnaleźć dobrą stylistkę :)

Kitas

Posty: 8